משפץ או בונה בית?

השירות הזה יחסוך לך הרבה כסף!

סדרת פגישות ממוקדות עם מפקח בנייה מקצועי, בעל נסיון וותק עשיר שאפשר להגיד ש״ראה כבר הכל״ בעולם הבניה והשיפוץ.
הנסיון והידע שהוא יביא עמו למפגשים יחסכו לך הרבה כסף, זמן וכאב ראש להמשך הפרויקט. 

שלוש חבילות לבחירתך

חבילת שיפוץ סילבר

חבילת 3 שעות ייעוץ מקצועי הכוללים : מעבר ולמידת הפרויקט, עזרה בגיבוש כתב כמויות. עזרה בהתאמת חוזה עבודה מתאים אל מול הקבלן. טיפים והכנה להמשך.

במקום 1500 ש״ח 1180 ש״ח בלבד!

חבילת שיפוץ זהב

חבילת 5 שעות ייעוץ מקצועי הכוללים : מעבר ולמידת הפרויקט, ביצוע כתב כמויות והכנה למכרז קבלנים. עזרה בהתאמת חוזה עבודה מתאים אל מול הקבלן. טיפים והכנה להמשך.

במקום 2250 ש״ח 1700 ש״ח בלבד!

חבילת VIP

חבילת 10 שעות ייעוץ מקצועי הכוללים : מעבר ולמידת הפרויקט, ביצוע כתב כמויות והכנה למכרז קבלנים. עזרה בהתאמת חוזה עבודה מתאים אל מול הקבלן. ובנוסף, טיפים והכנה להמשך.
4 פגישות בשטח תוך כדי מהלך הפרויקט.
מתאים לבנייה או לשיפוץ מאסיבי.

במקום 4000 ש״ח 3000 ש״ח בלבד!

ניהול ופיקוח על תהליך הבניה הכרחי להתקדמות טובה של כל פרויקט. החל מהגדרות הפרויקט – מי עושה מה, הגדרות התשלומים, בקרות איכות ושמירה על לוחות הזמנים. כאשר אתם מתכננים לעשות את השיפוץ בעצמכם (קטן או גדול) הכרחי שתכירו ותבינו את התהליך. שירות שעות הייעוץ שאנחנו מספקים ישרת אותכם בצורה מדהימה ויתן לכם כלים מדוייקים המותאמים לפרויקט שלכם על מנת שתדעו איך לנהל את הפרויקט נכון.

אנחנו נספק לכם ייעוץ אישי המותאם לפרויקט שלכם או בפגישות פרונטליות או בזום (לבחירתכם ובהתאם לתנאים) נדריך אותכם וניתן לכם כלים נכונים והדרכה איך לנהל את הפרויקט שלכם בצורה נכונה וחכמה.

את היעוץ מספק יואב זהר, בוגר תואר ראשון במנהל עסקים, קבלן רשום עם למעלה מ20 שנות ניסיון בתחום הבניה. בעלים של חברת ניהול, פיקוח וייזום בניה. עם השנים מסר יואב עשרות דירות מגורים, משרדים, בינייני לשימור ופרויקטים של תמא 38. במסגרת תפקידיו משמש גם כמנכ"ל ושותף בחברת נדלן הבונה ומוכרת דירות מגורים במסגרת פרויקטים של תמ"א 38.

״במהלך 20 השנים בהם אני בונה, נתקלתי לאורך השנים בהרבה סיטואציות של עבודות שנתקעו, קבלנים שעבדו לאט מדי, לקוחות ששילמו יותר מדי כסף בהתחלה, ליקויי ביצוע, החלטות תכנון לא נכונות ועוד ועוד.." מתוך הידע הרב והניסיון שצברתי והידיעה שלימוד הידע הזה אליכם יוכל לעזור לכם מאוד, החלטתי לספק גם שירותי יעוץ ".

לקוחות ממליצים