דף הבית » אודות

אודות

החברה הוקמה בשנת 1999 ע"י יואב זהר, קבלן רשום ,בעל תואר ראשון במנהל עסקים. בראשיתה, פעלה החברה כחברה לביצוע פרויקטים למגזר הפרטי והעסקי, כשלאורך השנים ביצעה החברה עשרות פרוייקטים של דירות מגורים, שיפוצים, בינוי משרדים, מסעדות ובתי קפה, חנויות, פרויקטים מתועשים, בנייה רוויה והרחבות בנייה.

מתוך הניסיון הרב שצברה החברה בביצוע ובניהול, החל משנת 2005  מספקת החברה שירותי ניהול ופיקוח של פרוייקטי בנייה, עבור לקוחות פרטיים ולקוחות מוסדיים.

בחברה מועסקים הנדסאים ומהנדסים האחראים על ניהול הפרויקטים ומספקים שירות הדוק וצמוד למשך כל תהליך הבניה בכל אזור המרכז והשרון. החברה מטפלת בניהול הפרוייקט מקצה לקצה, החל משלב הייזום, דרך שלב הביצוע ועד קבלת טופס 4.

תהליך הבניה הפך עם השנים לפרויקט מורכב ויקר, המצריך ניהול תקציב, שילוב נכון של ספקים וקבלנים ובקרה על כל מערכות הבניה השונות והמורכבות. הצלחת הפרויקט תלויה בעיקר בניהול ובתכנון מדויק של כל התהליך.

הניסיון הרב שצברנו עם השנים בתחום הביצוע וניהול הפרויקטים, מאפשר לנו, לעזור לכם הלקוחות, בכל תהליך הבניה המורכב. אנחנו ננהל עבורכם את כל התהליך ונאפשר לכם להמשיך בשגרת יומכם מבלי לדאוג לבניה עצמה.

בשלב התכנון, אנחנו דואגים למינוי יועצים וניהול כל תהליך ההיתר, מבצעים כתבי כמויות ודואגים למפרטים הטכניים, בונים אומדן תקציב, לוחות זמנים ומוציאים מכרזים מסודרים לכל העבודות.

בשלב הביצוע, אנחנו נדאג לחוזי ההתקשרות מול הקבלנים והספקים השונים, למפרטי הביצוע ולאחר מכן ננהל עבורכם את כל תהליך הביצוע נדאג לתאם בין כל הגורמים, כך שהעבודה תנוע קדימה בצורה יעילה ולא תיעצר. אנחנו מבצעים פיקוח תמידי על עבודות הביצוע, דואגים לבקרת איכות תמידית ודואגים למסור לכם את הפרויקט בזמן וללא חריגות תקציב.

מה אנחנו עושים

עזרה ומעורבות בסיום שלב התכנון
תאום וניהול יועצים
תאום תכניות לביצוע ובדיקת עלויות
השלמת כתבי כמויות ומפרטים והוצאת מכרזים
בניית אומדן תקציבי
ניהול מו"מ ותהליך בחירת קבלנים וספקים לביצוע
פיקוח על הביצוע ובקרה אל מול התכניות
פתרון בעיות בשטח, מתן הסברים ותאום בין הקבלנים והיועצים
בדיקת טיב איכות החומרים
מעקב וניהול לוח הזמנים הכללי של הפרויקט
מעקב תשלומים ושמירה על תקציב הלקוח

למה לבחור בנו

הניסיון
הזמינות והשירות
השליחות שלנו זה לשמור עליכם
לוחות זמנים
עמידה בתקציב
אנחנו נהנים לבנות ורוצים שגם אתם תהנו

יש לך פרויקט בדרך? מתלבט לגבי נכס ורוצה להתייעץ לגביו?

השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם לשיחת ייעוץ

לקוחות ממליצים