סדנא - איך לבנות ולנהל את זה נכון

אם אתם עומדים לפני שיפוץ דירתכם או בפני קניית קרקע למגורים, מתכננים להרחיב את ביתכם או עומדים לפני בניית בית חדש, הסדנא הזו היא בשבילכם.
תהליך הבניה הוא תהליך יקר ומורכב ואין בו מקום לטעויות. על מנת להימנע מטעויות, על מנת לא לבזבז זמן מיותר ובכדי שתיכנסו לתהליך כאשר אתם מוכנים וערוכים, הקמנו עבורכם סדנא קצרה בה נלמד אתכם מספר עקרונות חשובים וכלים, אשר אם תעבדו על פיהם תעברו את התהליך בהצלחה.

אנשים רבים נכנסים לעבודות בניה ושיפוץ בביתם כאשר הם אינם מוכנים לתהליך, חלקם  מפקידים את ידם בפני קבלן אחד או קבלנים לא מנוסים, משלמים יותר מדי כסף מראש ואינם נזהרים מספיק. בסדנא, אנחנו נלמד אותכם בראש ובראשונה לבנות תקציב נכון , להבין לאן אתם נכנסים ומה התהליך דורש מכם ולהתחיל את העבודות רק כאשר אתם מוכנים. נלמד אתכם וניתן לכם כלים לביצוע הסכמי התקשרות נכונים עם מבצעי העבודה, נלמד אתכם מהם שלבי הבניה הנכונים וכיצד לשמור על כספיכם.

במהלך 20 השנים בהם אנחנו בונים, גם כחברת ביצוע וגם כחברת ניהול עבור לקוחותינו גם בשוק הפרטי וגם בשוק המוסדי, נתקלנו באין ספור מקרים של כשלונות, עבודות שנתקעו ותהליכים לא נכונים שאנשים ולקוחות נכנסו אליהם, כשלחלקם הגדול של לקוחותינו, שפנו אלינו בזמן, הצלחנו לעזור. מתוך הניסיון הרב שצברנו והידיעה שלימוד הידע הזה אליכם יוכל לעזור לכם מאוד, החלטנו להקים את הסדנא.
✔ בסדנא זו לא תהפכו להיות קבלנים, אבל כן תהפכו להיות מנהלים טובים.
✔ אנחנו נספק לכם את הכלים המתאימים, איתם תצליחו לעבור את תהליך הבניה שלכם
✔ נלמד אתכם כך שתדעו מהו התהליך הנכון, על מה להקפיד ומה לבדוק, איך לשמור על הכסף שלכם ולעמוד בלוחות הזמנים ובתקציב.

סדנא דיגיטלית, ישר למחשב שלכם, בזמן ובנוחות שלכם, הכוללת סרטוני וידאו קצרים, מקצועיים וממצים שיעשו לכם סדר בכל תהליך הבניה ו/או השיפוצים, יסבירו לכם את התהליך ויעניקו לכם כלים בסיסיים לניהול והצלחה.
 
ניתן גם לתאם סדנאות עם מפגשים פרונטליים בפורומים קטנים, בתאום מראש.

לאחר הסדנא ניתן אף לקבל ייעוץ פרטני והכוונה לגביי הפרויקט האישי שלכם. ניתן אף לרכוש בנק שעות לליווי ופיקוח.

חצי /חצי (בנק שעות) – שירות המותאם ללקוחות עם פרויקטים בתקציבים לא גדולים ו/או שיפוצים חלקיים, החל משיפוץ חדר רחצה ועד שיפוץ דירה. זיהינו צורך בשירות של פיקוח חלקי. הלקוח משלם על בנק שעות קבוע מראש ומשתמש בשירותינו על פי צורך ומועד.

ייעוץ פרטני – פגישות ייעוץ פרטניות בבית הלקוח – התייעצות לפני רכישה, התייעצות לפני סגירת קבלן ביצוע, עזרה בהסכמים וחוזים (פגישות בבית הלקוח)
במידה ומרגישים שחסרה מעורבות של מנהל הפרויקט בשלב התכנון ומחפשים ייעוץ נוסף.

מעוניינים לשמוע פרטים נוספים על הסדנא?

השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם

לקוחות ממליצים