דף הבית » שירותי טרום ביצוע

תכנון פרוייקט

ניהול נכון של פרויקט הבנייה הוא הגורם  המכריע להצלחת הפרויקט.  
תהליך הבניה הוא תהליך מורכב מאוד, אשר לצורך הצלחתו נדרש תאום הדוק ושיתוף פעולה בין מספר רב מאוד של בעלי מקצוע, הן ברמה התכנונית והן ברמה הביצועית. 
לחברתנו יש את הידע והניסיון בניהול תקציב, בתאום קבלנים והראיה המערכתית. אנחנו מכירים את התהליך, יודעים מתי כל קבלן נכנס לפעולה, מתי כל ספק צריך להתכונן, להזמין או לייצר את מוצריו ולהרכיבם, לבצע בזמן הנכון ובצורה הנכונה את התשתיות ומערכות הבניה ולנהל את הכל כך שהעבודה תהיה רציפה.
אנחנו מספקים שירותי ייעוץ ללקוחות הרוצים לבנות ו/או לשפץ אך לא להעסיק מפקח במשרה מלאה. במקרים כאלה, אנו נספק לכם ידע וכלים לניהול שאיתם תוכלו להתמודד בפרויקט שלכם. 

✓ ביצוע כתבי כמויות  
על מנת לבנות תקציב מדויק, ללא חריגות תקציב , הכרחי לבצע כתב כמויות. כמו כן, לצורך מו"מ מול הקבלנים והספקים השונים, רצוי מאוד שיהיה בידכם כתב כמויות מדויק.  
בהתבסס על התכניות, תכנון מוגמר של הפרויקט, חומרי הגמר והרצונות שלכם, נוכל לבצע עבורכם כתב כמויות, איתו תוכלו לגשת למכרזי הקבלנים ולבנות תקציב נכון לפרויקט שלכם.  

✓ בניית אומדן תקציב 
על בסיס הידע והניסיון שלנו, על בסיס הכרה של המחירים הנהוגים בשוק וקשר שוטף עם ספקים וקבלנים, נספק לכם אומדן תקציב מפורט לפרויקט שלכם, אשר יכלול את כל המרכיבים הקשורים לביצוע הפרויקט.  

✓ בניית לוחות זמנים לפרויקט 
הזמן הוא מרכיב משמעותי מאוד בתהליך הבניה, אשר יש לו השפעה ישירה על התקציב ועל התנהלות הפרויקט. הימשכותו של פרויקט גורמת לחלק גדול מהלקוחות להמשיך להוציא כסף על דיור חלופי עד מעבר לדירה / בית החדש.  
בניה או שיפוץ לא נכון של הפרויקט, משול לכדור שלג היורד במורד המדרון וממשיך לצבור איחורים ככל שהוא ממשיך להתגלגל. 
על מנת שהפרויקט יתבצע ללא עיכובים, חייבים לבנות לוח זמנים מסודר , אשר לפיו עובדים. בלוחות הזמנים מוגדר מתי כל קבלן נכנס לעבודה ומוסר את החלק שלו, כך שהקבלן שמגיע אחריו יוכל להמשיך ולהשלים עבודתו מבלי שגורם אחד מעכב את השני. 

✓ שירותי ייעוץ כלליים. 
אנו מספקים אף שירותי ייעוץ כללי לפני רכישת פרויקט, בניית בית, הרחבה וכל התלבטות אחרת בתחום שאנו יכולים לעזור בה.
אנו מגיעים לבית הלקוח לפגישה, בה נעזור לכם ונספק עצות, כלים ותשובות לשאלותיכם. 

לקוחות ממליצים